הריון ולידה - אתר טבע

1-with-box

// הריון ולידה

1

01

חשיבות התזונה בתקופת ההריון

לתזונה של האם, בהריון, השפעה על ההתפתחות התקינה של העובר בשנות חייו הראשונות ומעבר לכך. תזונה נכונה לא רק תורמת לגדילה והתפתחות תקינים של העובר, אלא יכולה לתרום להפחתת תחלואה אימהית ועוברית במהלך ההריון. בעולם המערבי, המזון לכל סוגיו, הינו עשיר וזמין. יחד עם זאת, הרכב הדיאטה, איכותו של המזון ומרכיביו עלולים להוביל לחסרים תזונתיים משמעותיים, בין היתר בקרב נשים בריאות בגיל הפוריות. תזונה לקויה בקבוצה זו, עלולה להוביל להשפעה שלילית על תוצאות ההריונות ועל ההתפתחות של ילדיהן.

להמשך קריאה

3

03

הקשר בין אומגה 3 ורמת האינטליגנציה

מחקרים רבים בשנים האחרונות מוכיחים קשר ישיר בין צריכת אומגה 3 בתקופת ההיריון לבין רמת האינטליגנציה אצל ילדים. במחקרים ניתן לראות כי ריכוז גבוה של חומצת שומן אומגה 3 מסוג DHA בדם הטבורי ובחלב האם תורם להריון ממושך יותר, לשיפור ביכולות קוגניטיביות אצל הילדים, שיפור במדדי אינטליגנציה ואף לראייה חדה יותר.

להמשך קריאה

2

02

חשיבות צריכת אומגה 3 מאצות בתקופת ההריון

בשנים האחרונות חל שינוי בשוק אומגה 3. אם עד לפני שנתיים היה נהוג לרכוש תוספי מזון המכילים אומגה 3 ממקור של דגים החיים במעמקים הרי כיום עוברים רבים לצרוך אומגה 3 ממקור צמחי. היתרון העיקרי הוא בבריאות מכיוון שמחקרים העלו כי אומגה 3 מדגים מכילים כספית ורעלנים אחרים. הים מזוהם ודגים  החיים במעמקים מכילים מתכות רעילות אשר נשפכו בשנים האחרונות.

להמשך קריאה

video-fortwo

אומגה 3 בהריון – אמת או מיתוס?

ד"ר גיא גוטמן מסביר אודות חשיבות האומגה 3

4

04

תזונה נכונה בתקופת ההיריון

תזונה נכונה בתקופת ההיריון חשובה לאם ולעובר אותו היא נושאת. תזונה נכונה תעזור לאם בתקופה בה הגוף משתנה ודרישות העובר משתנות בהתאם להתפתחותו ובהתאם לשלבי ההיריון . התזונה בתקופה זו חשובה ויש להקפיד על המזון אותו האם צורכת מכיוון שיש השפעה ישירה על העובר. מטרת התזונה לתמוך בגוף האם ובהתפתחות העובר לכן חשוב להקפיד על תזונה נכונה ובריאה עוד לפני ההיריון ולהקפיד במיוחד במהלך תקופת ההיריון ואחריה.

להמשך קריאה

box_forTwo_biz

05

fortwo תוסף תזונה מבית טבע

FOR TWO היא אומגה 3 (DHA) ממקור צמחי – אצות, אשר נקייה מחשש מתכות כבדות. במחקרים שנערכו נמצא כי לאומגה 3 מסוג DHA יש תפקיד חיוני בהתפתחות מוח העובר והשפעות חיוביות על משך תקופת ההיריון.
רוצים לדעת עוד…